Složení Dreamly

Dreamly je ideální kombinací bylinek, které snižují stres, podporují kvalitu spánku a zlepšují usínání. Složení je navrženo tak, aby obsahovalo látky, které začnou působit téměř ihned, takže se vám bude lépe usínat už za 30 – 60 minut. Dreamly obsahuje například šafrán a l-tryptofan u kterých se nejlepší účinky začínají projevovat až při pravidelném užívání, nejčastěji po 5-10 dnech.

Co Dreamly obsahuje?

  • L – tryptofan  –  150 mg v jedné kapsli
  • Mučenka pletní  –  Extrakt z květu 10:1 – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 200 mg)
  • Meduňka lékařská  –  Extrakt z květu 10:1 – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 200 mg)
  • Kozlík lékařský  –  Extrakt z kořene 4:1 – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 80 mg)
  • Šafrán setý  –  Extrakt z květu 10:1 – 10 mg v jedné kapsli (působí jako 100 mg)
  • Vitamin B6  –  1,4 mg v jedné kapsli
  • Vitamin B3 (Niacin)   –  8 mg v jedné kapsli

L – tryptofan

150 mg v jedné kapsli

L-tryptofan není přímo bylinka, ale zvolili jsme jej pro jeho skvělé účinky. Jedná se o esenciální aminokyselinu, kterou naše tělo nedokáže vytvořit, přesto velice účinně bojuje proti stresu, úzkostným stavům a výkyvům nálad. Tryptofan v těle podporuje vytváření serotoninu. Při jeho nedostatku jsme podráždění, agresivní a upadáme do depresí. Najít ho můžete v potravinách jako je mléko, chia semínka, kešu a vlašské ořechy, banány, apod.

Chcete si o L-tryptofanu přečíst více?

Mučenka pletní (Passiflora incarnata)

Kvalitní extrakt z nati 6:1 – 40 mg v jedné kapsli (působí jako 240 mg)

Mučenka je pro své účinky využívána v tradiční medicíně už dlouhé roky. Pomáhá lepšímu usínání a pozitivně působí na problémy s nespavostí. Uklidňuje nervové vypětí, aniž by unavovala, tlumila pozornost nebo soustředěnost. Často se užívá ve formě čajů.

Chcete si o mučence přečíst více?

Meduňka lékařská (Melissa officinalis)

Silný extrakt z květu 10:1 – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 200 mg)

Meduňka, přezdívaná taky elixír života nesměla v našem složení chybět. Je známa svými blahodárnými účinky na stres a spánek již od pradávna. Meduňka uklidňuje nervovou soustavu, snižuje stres, napětí a zpříjemňuje spánek. Pomáhá taky proti nachlazení a napomáhá ke správné srdeční činnosti.

Chcete si o meduňce přečíst více?

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)

Kvalitní extrakt z kořene 4:1 – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 80 mg)

Kozlík lékařský pomáhá snižovat úzkostné stavy a podporuje spánek. Léčivé látky v kozlíku lékařském také pomáhají uvolnit křeče a napětí v těle, tlumí srdeční neurózu a podrážděnost. Pomáhá také při špatném trávení nebo nadýmání. U žen zmírňuje menstruační bolesti a křeče.

Chcete si o kozlíku přečíst více?

Šafrán setý (Crocus sativus)

Silný extrakt z květu 10:1 – 10 mg v jedné kapsli (působí jako 100 mg)

Šafrán je skvělý pomocník pro potlačení nervozity, stresu a podrážděnosti. Ulehčuje přenos serotoninu v nervové soustavě, čímž pomáhá s nespavostí. Jeho účinek nastupuje postupně, takže nejlépe začne působit až při užívání pravidelně po 5-10 dnech. V malých dávkách zlepšuje také trávení.

Chcete si o šafránu přečíst více?

 Niacin (Vitamin B3)

8 mg v jedné kapsli (50% RPH)

Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti, snížení míry únavy a vyčerpání a udržení normálního stavu sliznic.

Vitamin B6

1,4 mg v jedné kapsli (100% RPH)

Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu homocysteinu, metabolismu bílkovin a glykogenu, normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, přirozené funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.

 

Chci vyzkoušet doplněk stravy pro lepší usínání a klidný spánek Dreamly.