K objednávce nad 800 Kč od nás dostanete Bylinný čaj pro dýchací soustavu zdarma. 

O nás

Historie společnosti THEO HERBS se začala psát v roce 2017, kdy se dva kluci, v té době spolužáci na vysoké škole, kteří se znali od dětství, začali zabývat vývojem vlastní receptury doplňku stravy pro lepší spánek. Právě na studiích s ním začali mít oni i jejich tehdejší přítelkyně problémy. Nejprve vyzkoušeli celou řadu čajů, sirupů, tabletek i konkurenčních doplňků stravy a když jim dostatečně nezabíraly, rozhodli se oslovit odborníky a s jejich pomocí vytvořit unikátní recepturu doslova napěchovanou čistě přírodními ingrediencemi v podobě bylinek. A tak vznikl velmi úspěšný produkt DREAMLY.

Při sestavování receptu dbali především na to, aby bylo DREAMLY zdravé a šlo jej používat i dlouhodobě bez vedlejších účinků nebo vzniku závislosti. Přidali dokonce i bylinky, které začínají silněji působit až s dlouhodobějším užíváním. Například šafrán setý začíná nejlépe účinkovat až mezi pátým a desátým dnem. Recepturu nejprve zkoušeli sami na sobě, upravovali její složení, a nakonec úspěšně získali všechna potřebná schválení a certifikace, a tak DREAMLY vzniklo. Dnes se velice úspěšně prodává v Čechách a na Slovensku a v plánu má i vstup na další zahraniční trhy. 

Počátkem roku 2020 odkoupila celou společnost, tehdy DREAMLY s.r.o. rodina Johnových a později ji zahrnula do svého holdingu MERIGLOBE GROUP, a.s. a zároveň ji přejmenovala na THEO HERBS s.r.o., po nejmladším členovi rodiny tehdy dvouletém Alexandru Theo Johnovi. A tak vznikla společnost THEO HERBS a později i THEO HERBS PHARMA.

Posláním naší společnosti je pomáhat lidem řešit zdravotní, ale potažmo i osobní problémy, a to výhradně přírodní cestou. 

ČÍM SE LIŠÍME:

  • zamýšlíme se nad potřebami trhu v oblasti zdraví a přijímáme podněty na vytvoření produktů, které řeší specifické problémy zákazníků
  • tam, kde farmacie nepomůže, nastupuje moudrost přírody
  • specificky vytvořené receptury podle potřeb zákazníka
  • výroba produktů probíhá v České republice - suroviny disponují certifikáty kvality