O nás

Uvažovali jsme, jestli nás představíme jako mladou dynamickou společnost, která se rozhodla zachránit vaše sny. Tohle klišé jsme odložili stranou a raději jednoduše řekneme, jak a proč Dreamly vzniklo a kdo vlastně jsme.

Jsme dva kluci, kteří se poznali snad ještě dříve, než uměli mluvit. Bojovali jsme spolu v bitvách, závodili s angličáky a přes společné zájmy jsme spolu vystudovali dokonce stejnou školu. Základní i střední – a pochopitelně jsme seděli  v jedné lavici!

Tak tohle jsme my. Vlastně je to už dost dávno a dokonce už nosíme kalhoty! 

Dreamly vzniklo z jednoduchých důvodů. Dominikovu přítelkyni Nikol trápí stres (a to i z hloupého parkování), z přemíry stresu vzniká nespavost, kterou pochopitelně trpí. Kromě toho každou noc hrozně chrápe, ale s tím si zatím nevíme rady :D. My dva jsme zase mladí, tvrdě pracujeme a přitom zapomínáme na odpočinek a spánek (mnohdy na to ani není čas). Když už se odebereme ke spánku, je velice krátký nebo je pro nás obtížné usnout, i přestože je pro nás více než důležité se kvalitně vyspat. Nikol vyzkoušela nespočet čajů i doplňků stravy – bez závratného výsledku. Čaje i doplňky stravy většinou obsahovali pouze jednu konkrétní bylinu, což nestačilo. Když se v produktu objevilo více složek, tak bylo jejich množství zanedbatelné a bylo zřejmě, že výrobce spíše spoléhal na placebo efekt.

Rozhodli jsme se proto pro vlastní řešení. Vytvořili jsme produkt, který by obsahoval byliny s pozitivním vlivem na spánek a to v co nejvyšším možném množství. Zároveň jsme dbali na to, aby bylo Dreamly zdravé a šlo jej užívat pravidelně bez vedlejších účinků nebo vzniku závislosti. Přidali jsme taky bylinky, které s dlouhodobým užíváním začínají působit daleko lépe. Třeba konkrétně šafrán setý začíná nejlépe účinkovat při užívání okolo 5 – 10 dnů.

Na vznik Dreamly jsme nebyli úplně sami. Spolupracovali jsme samozřejmě s odborníky z oboru, upravovali složení, zkoušeli vzorky a řešili spoustu dalších možností. Kromě toho, že jsme vzorky sami testovali na sobě a hlavně tedy na Nikol, tak samozřejmě Dreamly dostalo všechna potřebná schválení a certifikace. Samotný produkt Dreamly vzniká v jihomoravském kraji, je tedy prací poctivých českých ručiček a nejedná se o zahraniční produkt. Pokud i vy toužíte po kvalitním spánku nebo máte rady jak zatočit s chrápáním Nikol, obraťte se na nás a společně najdeme řešení.

V produktu Dreamly je obsažen vysoce kvalitní práškový extrakt ze 4 bylinek a tryptofanu!

Dreamly

Dreamly je ideální kombinací bylinek pro lepší usínání. Jejich účinek byste měli poznat již první den. Nejlepší účinky se ale začnou projevovat až při pravidelném užívání, nejčastěji po 5 – 10 dnech. Už od prvního dne se vám ale bude usínat lépe.

  • Lepší usínání a kvalitnější spánek
  • Přispívá k boji proti stresu
  • Nezpůsobuje závislost
  • Vyrobeno v ČR
  • Přírodní doplněk stravy
Chci koupit

Hodnocení přímo od zákazníků

„První noc jsem sice opět usínal dlouho, ale spal jsem jak zabitý“

„První noc jsem sice opět usínal dlouho, ale spal jsem jak zabitý. Ráno jsem ale musel vstávat brzy a spánek tak dlouhý nebyl, přesto ale byl kvalitní. Další dny jsem již usínal značně rychleji.“

  • rychlé doručení
  • je nutno myslet na správné načasování užití
Pavel Kutáč

„První noc jsem sice opět usínal dlouho, ale spal jsem jak zabitý“ Pavel Kutáč, Krmelín

„První noc jsem sice opět usínal dlouho, ale spal jsem jak zabitý. Ráno jsem ale musel vstávat brzy a spánek tak dlouhý nebyl, přesto ale byl kvalitní. Další dny jsem již usínal značně rychleji.“

Více hodnocení  Prohlédnout více hodnocení 

Chci vyzkoušet Dreamly