O nás

Uvažovali jsme, jestli nás představíme jako mladou dynamickou společnost, která se rozhodla zachránit vaše sny. Tohle klišé jsme odložili stranou a raději jednoduše řekneme, jak a proč Dreamly vzniklo a kdo vlastně jsme.

Jsme dva kluci, kteří se poznali snad ještě dříve, než uměli mluvit. Bojovali jsme spolu v bitvách, závodili s angličáky a přes společné zájmy jsme spolu vystudovali dokonce stejnou školu. Základní i střední – a pochopitelně jsme seděli  v jedné lavici!

Tak tohle jsme my. Vlastně je to už dost dávno a dokonce už nosíme kalhoty! 

Dreamly vzniklo z jednoduchých důvodů. Dominikovu přítelkyni Nikol trápí stres (a to i z hloupého parkování), z přemíry stresu vzniká nespavost, kterou pochopitelně trpí. Kromě toho každou noc hrozně chrápe, ale s tím si zatím nevíme rady :D. My dva jsme zase mladí, tvrdě pracujeme a přitom zapomínáme na odpočinek a spánek (mnohdy na to ani není čas). Když už se odebereme ke spánku, je velice krátký nebo je pro nás obtížné usnout, i přestože je pro nás více než důležité se kvalitně vyspat. Nikol vyzkoušela nespočet čajů i doplňků stravy – bez závratného výsledku. Čaje i doplňky stravy většinou obsahovali pouze jednu konkrétní bylinu, což nestačilo. Když se v produktu objevilo více složek, tak bylo jejich množství zanedbatelné a bylo zřejmě, že výrobce spíše spoléhal na placebo efekt.

Rozhodli jsme se proto pro vlastní řešení. Vytvořili jsme produkt, který by obsahoval byliny s pozitivním vlivem na spánek a to v co nejvyšším možném množství. Zároveň jsme dbali na to, aby bylo Dreamly zdravé a šlo jej užívat pravidelně bez vedlejších účinků nebo vzniku závislosti. Přidali jsme taky bylinky, které s dlouhodobým užíváním začínají působit daleko lépe. Třeba konkrétně šafrán setý začíná nejlépe účinkovat při užívání okolo 5 – 10 dnů.

Na vznik Dreamly jsme nebyli úplně sami. Spolupracovali jsme samozřejmě s odborníky z oboru, upravovali složení, zkoušeli vzorky a řešili spoustu dalších možností. Kromě toho, že jsme vzorky sami testovali na sobě a hlavně tedy na Nikol, tak samozřejmě Dreamly dostalo všechna potřebná schválení a certifikace. Samotný produkt Dreamly vzniká v jihomoravském kraji, je tedy prací poctivých českých ručiček a nejedná se o zahraniční produkt. Pokud i vy toužíte po kvalitním spánku nebo máte rady jak zatočit s chrápáním Nikol, obraťte se na nás a společně najdeme řešení.

V produktu Dreamly je obsažen vysoce kvalitní práškový extrakt ze 4 bylinek a tryptofanu!

Dreamly

Dreamly je ideální kombinací bylinek pro lepší usínání. Jejich účinek byste měli poznat již první den. Nejlepší účinky se ale začnou projevovat až při pravidelném užívání, nejčastěji po 5 – 10 dnech. Už od prvního dne se vám ale bude usínat lépe.

  • Lepší usínání a kvalitnější spánek
  • Přispívá k boji proti stresu
  • Nezpůsobuje závislost
  • Vyrobeno v ČR
  • Přírodní doplněk stravy
Chci koupit

Hodnocení přímo od zákazníků

„Možno užívat 2 tablety, které na mě účínkují více a spánek je o mnoho lepší.“

„Jelikož pracuji v oboru IT a občas až pozdě do večera, musím se denně potýkat s modrým světlem z obrazovek. Usínání je potom samozřejmě problém, takže jsem musel hledat řešení. 1 tableta mi nepomohla, ale podle dávkování je možno užívat 2, které už na mě účínkují více a spánek je o mnoho lepší. Doporučuji Dreamly vyzkoušet.“

  • Možno zvolit dávkování podle potřeby
  • Lepší spánek
  • Zatím žádné
Petr Urbánek

„Možno užívat 2 tablety, které na mě účínkují více a spánek je o mnoho lepší.“ Petr Urbánek, Praha

„Jelikož pracuji v oboru IT a občas až pozdě do večera, musím se denně potýkat s modrým světlem z obrazovek. Usínání je potom samozřejmě problém, takže jsem musel hledat řešení. 1 tableta mi nepomohla, ale podle dávkování je možno užívat 2, které už na mě účínkují více a spánek je o mnoho lepší. Doporučuji Dreamly vyzkoušet.“

Více hodnocení  Prohlédnout více hodnocení 

Chci vyzkoušet Dreamly