Časté dotazy

Co je Dreamly a jaké má složení?

Dreamly je výhradně přírodní doplněk stravy pro podporu lepšího usínání, klidného spánku a napomáhá ke zklidnění a relaxaci celého organismu. Dreamly nabízí složení, které je pro tělo výborně vstřebatelné a jednotlivé složky jsou pro tělo maximálně využitelné. Přírodní látky v Dreamly jsou nenávykové.

V 1 kapsli se ukrývá 5 unikátních přírodních látek:

 • L-tryptofan 150 mg
 • Mučenka pletní (Passiflora incarnata) 40 mg (extrakt z nati 6:1)
 • Meduňka lékařská (Melissa officinalis) 20 mg (extrakt z květu 10:1)
 • Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) 20 mg (extrakt z kořene 4:1)
 • Šafrán setý (Crocus sativus) 10 mg (extrakt z květu 10:1)
 • Stearan hořečnatý – protispékavá látka – 8 mg (50% RHP)
 • Vitamin B3 (Niacin) – 8 mg (50 % RPH)
 • Vitamin B6 (Pyridoxin  hydrochlorid) – 1,4 mg (100 % RPH)
 • Oxid titaničitý – barvivo
 • Hydroxypropylmethylcelulózová kapsle (vegetariánská)

Dreamly neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s vaším lékařem nebo lékárníkem.

Veškeré informace na webu/blogu nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého ošetřujícího lékaře.

Chci vyzkoušet Dreamly

Co znamená poměr ve složení? A jak vzniká extrakt?

Abychom pro vás dokázali připravit kombinaci toho nejlepšího složení, museli jsme zvolit extrakt z jednotlivých bylin. Velikost kapsle je omezená, takže abychom do ní dokázali dostat co nejvíc, zvolili jsme toto řešení. V jedné kapsli Dreamly najdete například Meduňku lékařskou, která je extraktem z květu v poměru 10:1 – 20 mg. Uvnitř kapsle je tedy 20 mg Meduňky, ale jelikož se jedná o extrakt, tak má stejný účinek jako 200 mg. Zjednodušeně bychom toto mohli přirovnat k sirupu, který si doma mícháte s vodou.

Extrakt vzniká tak, že se určitá část rostliny vysuší, rozemele a extrahuje v extraktorech za použití určitého rozpouštědla. Tím může být voda, ethanol, případně další. Rozpuštěné účinné látky přechází do tohoto rozpouštědla, které se následně odpařuje a vzniká extrakt. Extrakt obsahuje „koncentrované“ účinné látky, které přešly z rostliny do rozpouštědla. Proto je extrakt silnější a účinnější než výchozí (sušená) rostlina. Například 10:1 znamená, že na výrobu 1 kg extraktu bylo použito 10 kg rostliny.

Je Dreamly bezpečný a bez vedlejších účinků?

Dávkování Dreamly je nastaveno tak, aby jej tělo dokázalo bez problémů zpracovat a zároveň zajistilo nejlepší výsledek. Dreamly neobsahuje nebezpečné látky, které by vás mohly ohrozit. Pokud by jste se ale rozhodli dávku navýšit, tak budete kapslemi jen zbytečně plýtvat. Vaše tělo totiž využije jen určitou část bylinek a zbytek vyloučí. Pro nejlepší účinky doporučujeme raději užívat pravidelně. Některé bylinky totiž na spánek začnou působit až po několikadenním užívání.

Dreamly splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a prošel také dalšími testy a certifikacemi akreditované zkušební laboratoře. Doplněk stravy Dreamly je vyráběn v certifikovaném provozu.

Prohlédnout laboratorní vyšetření

Specifikace Dreamly – Sladké sny.

Etiketa Dreamly.

Pro koho není Dreamly určený?

Dreamly není učený pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Určitě jste si na našem balení všimli tohoto upozornění. Rozhodně nemusíte mít obavy, že by Vám Dreamly mohlo způsobit jakékoliv komplikace. Máme veškeré certifikace, ověření a dokonce jej sami užíváme. Ze zákona ale musíme toto doporučení uvádět.

Kdybychom chtěli mít schválení i pro toto tvrzení, museli bychom si nechat vypracovat drahé posudky, které by jen navýšili cenu výsledného produktu. Pokud ale čekáte přírůstek do rodiny a nevíte si rady, jistotou bude poradit se s Vaším lékařem.

Dreamly rovněž neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek obsaženou v Dreamly.

Pro koho je Dreamly vhodný?

Dreamly je vhodný téměř pro každého kdo má náročnou práci, prochází náročným životním obdobím, trpí nespavostí nebo má problémy s usínáním. Spousta našich zákazníků je denně vystaveno stresu, takže užívají Dreamly pravidelně pro jeho snížení a uvolnění.

S čím vám tedy pomůže?

 • lepší usínání a hlubší spánek
 • zklidnění a méně stresu
 • tlumí deprese
 • pomáhá proti výkyvům nálad
 • zvyšuje kvalitu spánku
 • uklidňuje organismus

Chci vyzkoušet Dreamly

Je Dreamly certifikován?

Nemusíte mít obavy, Dreamly má všechny potřebné certifikace a schválení potřebné pro jeho prodej. Není škodlivý, ani nebezpečný a věříme mu natolik, že jej užíváme i my sami. Dreamly splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a prošel také dalšími testy a certifikacemi akreditované zkušební laboratoře.

Prohlédnout laboratorní vyšetření

 

Za jak dlouho poznám účinek?

Od užití první kapsle poznáte účinek již za 15 – 30 minut. Složení je navrženo tak, aby na něj po čase naše tělo nezačalo být imunní, ale naopak začne nejlépe působit až při pravidelném užívání, nejčastěji po 5-10 dnech.

V čem je Dreamly lepší než ostatní doplňky stravy na nespavost?

Dreamly je ideální kombinací bylinek, které pomáhají lépe usnout a zmírňují stres. Použitím poměru ve složení jsme dokázali vytvořit produkt, který má maximální účinek. V Dreamly najdete například Meduňku lékařskou, která je extraktem z květu v poměru 10:1 – 20 mg. Uvnitř kapsle je tedy 20 mg Meduňky, ale jelikož se jedná o extrakt, tak má stejný účinek jako 200 mg. Oproti lékům není návykový, takže je možné dlouhodobé užívání. Naopak s pravidelným užíváním se zvyšuje jeho účinnost, protože některé z našich bylinek začínají nejlépe působit až po 5-10 dnech.

Kolik stojí poštovné a kdo mi Dreamly doručí?

Poštovné se určuje podle způsobu platby. Nabízíme platbu online kartou nebo dobírku. Můžete si vybrat mezi kurýrem PPL a osobním odběrem na výdejních místech Zásilkovny. Dreamly máme vždy skladem a odesíláme do 24 hodin.

Platba online kartou:

 • Zásilkovna – 59 Kč
 • Kurýr PPL – 79 Kč
 • Česká pošta – 89 Kč

Platba na dobírku:

 • Zásilkovna – 59 Kč + dobírka 29 Kč
 • Kurýr PPL – 79 Kč + dobírka 29 Kč
 • Česká pošta – 89 Kč + dobírka 29 Kč

Mohu při platbě dobírkou platit kartou při převzetí?

 • PPL – Ano
 • Zásilkovna – podle výdejního místa, zde ověřte

Při doručování Dreamly mě kurýr nezastihl doma. Co mám dělat?

Vůbec nic se neděje. Kurýr PPL vám může Dreamly doručit následujíci den nebo po domluvě vám ho může uložit na vámi zvoleném PPL ParcelShopu – ten se může nacházet ve vašem oblíbeném obchodě, květinářství, fitcentru, atp. Uložení zásilky na PPL ParcelShopu je zdarma.

Jak funguje 100% garance spokojenosti?

Pokud budete s Dreamly nespokojení můžete nám vrátit nedobrané balení zpět a dostanete peníze zpět. Na jednobalení Dreamly se garance nevztahuje.

Stačí nám napsat e-mail na info@dreamly.cz, jak jste Dreamly užívali – kolik kapslí, jak dlouho před spaním atp. Samozřejmě nezapomeňte na důvod vracení Dreamly. Připojte číslo objednávky a číslo účtu pro vrácení peněz.

Jak se Dreamly skladuje a mohu ho vrátit?

Doplněk stravy Dreamly skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Po otevření dodržujte datum spotřeby uvedené na obalu.

Dreamly můžete vrátit v zákonně lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Jelikož se ale jedná o doplněk stravy, tak jej nelze vyzkoušet a vrátit nám zpět jen část balení. Nemusíte mít strach, že by Dreamly nefungoval. Od zákazníků máme spoustu pozitivních recenzí, ale zboží bohužel můžete zpět zaslat pouze neotevřené a v původní krabičce. Peníze Vám potom vrátíme do 14 dnů.

Číslo aktuální šarže a minimální trvanlivost:

L504617/12.12.2019

L272418/04.07.2020