Dreamly - L-tryptofan, Mučenka, Meduňka, Kozlík, Šafrán 60 kapslí

60 kapslí / měsíc
459 Kč 399 Kč
Objednat
Skladem,
odesíláme ihned

Jak to funguje?

S Dreamly má šanci na kvalitní spánek opravdu každý! Jelikož v sobě snoubí jak aminokyselinu důležitou pro usínání, tak výtažky ze 4 bylin, které jsou odjakživa využívány ke zmírnění strachu, stresu a celkově podporují kvalitní spánek. Stačí 2 kapsle 30 - 60 minut před spánkem a nám nezbývá než popřát dobrou noc a sladké sny.

Dreamly je ideální kombinací bylinek pro lepší usínání. Jejich účinek byste měli poznat již první den. Nejlepší účinky se ale začnou projevovat až při pravidelném užívání, nejčastěji po 5 – 10 dnech. Už od prvního dne se vám ale bude usínat lépe.

Lepší usínání a hlubší spánek

Dreamly je složeno z toho nejlepšího, takže podporuje nejen usínání, ale také samotnou kvalitu spánku a příjemnější vstávání.

Zklidnění a méně stresu

Jedna z bylinek v Dreamly je kozlík, který podporuje duševní zdraví, spánek a napomáhá usínání.

Není návykový

Narozdíl od léků nezpůsobuje závislost a je prospěšnější zdraví.

L-tryptofan

Aminokyselina, kterou naše tělo nedokáže vytvořit. Přispívá k boji proti stresu, podporuje kvalitu spánku a napomáhá k lepšímu usínání

Mučenka pletní

Bylinka, která podporuje dobrý spánek a relaxaci. Napomáhá k celkovému uklidnění organismu, bez toho aniž by unavovala.

Meduňka lékařská

Přispívá ke zmírnění stresu, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. Napomáhá k přirozené činnosti oběhové soustavy.

Kozlík lékařský

Podporuje duševní zdraví, spánek, napomáhá usínání a podporuje činnost kardiovaskulárního systému.

Šafrán setý

Bylina podporující duševní zdraví. Napomáhá k pozitivní náladě a relaxaci. Jeho účinky se projevují po delším užívání.

Co o nás říkají zákazníci?

“První noc jsem sice opět usínal dlouho, ale spal jsem jak zabitý. Ráno jsem ale musel vstávat brzy a spánek tak dlouhý nebyl, přesto ale byl kvalitní. Další dny jsem již usínal značně rychleji.“

Pavel Kutáč

“Dreamly je super, užívám jej pravidelně a dobírám už druhé balení. Vyzkoušela jsem spoustu doplňků, včetně čajů, ale žádný nebyl tak účinný. Měla jsem strach, že si tělo na Dreamly zvykne, ale mám pocit, že postupem času zabírá lépe.”

Nikola Holušová

“Koupil jsme výhodněji dvě balení pro přítelkyni jako dárek a měl jsem trochu strach, jestli bude Dreamly fungovat. Přítelkyni se ale lépe usíná a budí se s pocitem, že se lépe vyspala. Doporučuji a brzy objednám znovu.”

Lukáš Vaněček

“Dreamly mi přišlo na vánoce od přítele. Byla jsem mile překvapená, jak byla lahvička zabalená. Dali si záležet a obsah krabičky? Poctivě užívám a jsem spokojena, krásně spím."

Petra Rolová
Objednat Dreamly